Žebříček závodníků roku 2017

2017
111 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEGebhart Zdeněk19591504-00101790061
2CZELidařík Rudolf19782103-04371285699
3CZEHyrš Ladislav19702408-00021380042
4CZEMaier Michael19641702-0112667274
5CZEŠčerba Patrik19932405-01181960356
6CZETeplý Ondřej19952101-0583352224
7CZEJochovič Josef19621203-0170951227
8CZEOutrata Jiří19471214-00861451152
9CZECintl Václav19751703-01601047787
10CZEVinkl Petr19651213-01021447117
11CZESkalický Vladimír19601219-00061343508
12CZEŠčerba Kamil19692405-00991241530
13CZEČajčík Jan19882103-0771640298
14CZEHýža Jiří19752101-0466537325
15CZEPlecitý Martin19571214-0017636363
16CZEJozíf Martin19661901-0136635761
17CZERameš Ivan19621703-0229933582
18CZEValouch Libor19882203-01581728877
19CZESedláček Petr19882201-00241727197
20CZEŠilhavý Jaromír19641213-01641723465
21CZETrnavský Martin19702101-0497719631
22CZEValouch Vlastimil19602203-01511219440
23CZEHýža Petr19732101-0435417423
24CZEVýška Tomáš19741406-02491015032
25CZEMakrlík Dušan19671410-00471214829
26CZEKmoníček Jiří19531901-0009514054
27CZEŠilhavý Jiří19761213-0170713639
28CZEDvořák Pavel19771202-00661011899
29CZEVika Tomáš19887032-0336110441
30CZEPospíšil Martin19642101-0375210301
31CZESosnovec Josef19521202-0019910223
32CZEĎásek František19501504-0061810102
33CZEDvořák Jiří19501202-0072129372
34CZERešl Pavel19641606-022278738
35CZENěmec Milan19622403-003398217
36CZEČervenka Matouš19742203-011267824
37CZEDragoun Ivan19661402-0352127470
38CZEMareš Miloš19681213-018087309
39CZEValenová Klára19782203-024157152
40CZEPtáčník Milan19741702-017456471
41CZEZbořil Vladimír19711702-018496081
42CZEBabický Josef19751703-016155990
43CZEKramář Petr19631703-007215987
44CZENalezenec Vojtěch19611902-021155307
45CZEKraus Jan19661213-018554920
46CZEBláha Martin19731402-020654380
47CZEVít Jaroslav19561402-007464151
48CZESmutek Jan19841902-015814016
49CZEAudy Petr19632101-059933968
50CZEDvořák Radim19741213-021243966
51CZEKorych Pavel19881213-012143945
52CZERučka Tomáš19851213-014143849
53CZEProkopec Petr19589999-038033813
54CZEHeneš David19812203-013433694
55CZEKrob Michal19751213-018343481
56CZEFetterle Jiří19791703-023033445
57CZEBrezík Michal19341406-024783388
58CZEDybal Zdeněk19752404-042753217
59CZEČajčík Karel19571901-023543036
60CZEŠugár Jiří19532109-059922940
61CZERozsypal Jakub19902203-016412637
62CZEMudra Zbyněk19721401-014352556
63CZEHájek Libor19591504-006432179
64CZEKomárek Zdeněk19531901-034522107
65CZEMravináč Petr19651213-021842083
66CZEKoskuba David19731406-017621998
67CZEDybal Zdeněk20002404-042611872
68CZERáža Tomáš19751606-009811734
69CZEUtíkal Petr19572203-005611734
70CZEFetterle Jiří19791213-020911621
71CZEŽemlička Pavel19761202-008451614
72CZESláma Ivo19652101-034221488
73CZEPop Tomas19529999-034821478
74CZENeumann Jakub19741202-007971402
75CZEDragoun Dominik19971402-035321370
76CZELédl Tomáš19791402-043161285
77CZECintl Václav, st.19441703-000821189
78CZEKantorík Ivan19452408-000121187
79CZENovák Jaroslav19811701-027231109
80CZESchořálek Libor19921213-02082990
81CZEMušálek Pavel19622421-00033972
82CZEBalada Michal19621906-00052939
83CZEJenšík David19741703-01741917
84CZESvoboda Martin19741901-04661904
85CZEPouska Svatopluk19431406-01673881
86CZELibor Dlabač19711410-00231804
87CZEKomarek Zdenek19539999-03452800
88CZENuc Jindřich19591402-03621753
89CZENuc Mario19981402-03611728
90CZELindová Karolina19761406-01132720
91CZEKučerová Jana19742201-00091672
92CZEChomát Martin19711401-01802650
93CZEPlzenská Jana19761202-00852646
94CZEBílek Vladimír19732405-00931610
95CZEMoučka Vítězslav19622001-00461594
96CZEHloch Tomáš19702203-01021541
97CZEKuchejda Petr19772421-00091440
98CZEHeřman Jan19941406-02731420
99CZEZdražil Josef19781902-01341404
100CZEKováčová Tereza19942201-00191404
101CZEMertlík Vlastimil8888-00021402
102CZETic Tomáš19842419-00761303
103CZEPetr Jiří19591606-02371303
104CZEZapadlo Aleš19992203-02461303
105CZEMiroslav Špedl19671410-00321202
106CZEGebhart Jan19991504-01011202
107CZESedláček Michal20031406-02851180
108CZEJežowicz Zbygniew19642403-00781159
109CZEHolanec Martin8888-00011101
110CZEDymák Petr19711902-00331101
111CZEVízner Karel19681701-03471101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.