Žebříček závodníků roku 2018

2018
108 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZETeplý Ondřej19952101-0583693926
2CZEGebhart Zdeněk19591504-00101275324
3CZESkalický Vladimír19601219-00061174203
4CZEHyrš Ladislav19702408-00021373289
5CZEMaier Michael19641702-0112772490
6CZEJozíf Martin19661901-0136769225
7CZEOutrata Jiří19471214-00861363948
8CZEPlecitý Martin19571214-0017856704
9CZEJochovič Josef19621203-0170854916
10CZELidařík Rudolf19782103-0437944530
11CZERameš Ivan19621703-0229744516
12CZEVinkl Petr19651213-01021039691
13CZECintl Václav19751703-01601038062
14CZEHýža Jiří19752101-0466325648
15CZEČervenka Matouš19742203-0112824633
16CZEŠčerba Kamil19692405-00991224333
17CZEŠčerba Patrik19932405-01181123583
18CZEDybal Zdeněk20002404-04261219913
19CZEKramář Petr19631703-0072513667
20CZEVýška Tomáš19741406-0249813285
21CZERučka Tomáš19851213-0141813114
22CZEDvořák Pavel19771202-0066712997
23CZEValouch Libor19882203-01581012538
24CZEŠilhavý Jaromír19641213-0164512429
25CZEMakrlík Dušan19671410-00471112122
26CZEČajčík Jan19882103-0771412026
27CZEValouch Vlastimil19602203-01511010497
28CZENěmec Milan19622403-00331410449
29CZEDvořák Jiří19501202-00721210402
30CZEBabický Josef19751703-016179869
31CZENalezenec Vojtěch19611902-021179574
32CZEKraus Jan19661703-024369086
33CZEHeneš David19812203-013488831
34CZEVacula Martin19681702-003938547
35CZEBláha Martin19731402-020688164
36CZEVít Jaroslav19561406-0290106593
37CZEHýža Petr19732101-043526441
38CZETrnavský Martin19702101-049736414
39CZESedláček Petr19882201-002446260
40CZEUtíkal Petr19572203-005646099
41CZEFetterle Jiří19791703-023055899
42CZEČajčík Karel19571901-023555820
43CZESmutek Jan19841902-015825525
44CZEZbořil Vladimír19711702-018485204
45CZEAudy Petr19632101-059934973
46CZEKmoníček Jiří19531901-000924926
47CZEVízner Karel19681701-034784920
48CZEDragoun Ivan19661402-035284900
49CZECintl Václav, st.19441703-000834742
50CZEDybal Zdeněk19752404-0427104636
51CZEKaloš Martin19641130-119734500
52CZESosnovec Josef19521202-001964453
53CZEMareš Miloš19681213-018044395
54CZERešl Pavel19641606-022263832
55CZEMušálek Pavel19622421-000343393
56CZEBrezík Michal19341406-024762938
57CZEĎásek František19501504-006132748
58CZEValenová Klára19782203-024142732
59CZENeumann Jakub19741202-007962533
60CZEKantorík Ivan19452408-000142477
61CZENovák Jaroslav19811701-027242219
62CZEKrob Michal19751213-018332064
63CZEMudra Zbyněk19721401-014332036
64CZEHolák Andrej19739901-000311805
65CZECzinner Michal19801213-021921786
66CZEKuchejda Petr19772421-000931734
67CZETic Tomáš19842419-007631634
68CZEMravináč Petr19651213-021831591
69CZEChomát Martin19711401-018031252
70CZEHájek Libor19591504-006421226
71CZEFerwerda Jacob19571901-049811212
72CZEPop Tomáš19529999-005711156
73CZERáža Tomáš19751606-009811156
74CZEŽemlička Pavel19761202-008461111
75CZEKomárek Zdeněk19539999-006011108
76CZELindová Karolina19761213-004521048
77CZEDvořák Radim19741213-021211027
78CZEPtáčník Milan19741702-017411024
79CZENuc Mario19981402-036111004
80CZEBřezina Jan19849999-01231915
81CZESedláček Michal20031406-02853908
82CZEJežowicz Zbygniew19642403-00783907
83CZEKafka Tomáš19722001-00751808
84CZEBalada Michal19621906-00053808
85CZEKomárek Zdeněk19539999-00371804
86CZEZdražil Josef19781902-01341610
87CZEProkopec Petr19589999-00581554
88CZEValdhans Vít19981601-01791554
89CZEStejskal Tomáš19699999-00361527
90CZEPop Tomáš19529999-00381452
91CZEKlimeš Ondřej19731402-04201404
92CZEKubík Martin20032104-02101402
93CZEKomárek Zdeněk19539999-00591360
94CZEDymák Petr19711902-00331318
95CZEZapadlo Aleš19992203-02461303
96CZELédl Tomáš19791402-04313303
97CZEKoskuba David19731406-01762303
98CZEJenšík David19741703-01741303
99CZESkalka Miroslav19482402-00263303
100CZEZapletal Zdeněk19772202-00031294
101CZEKubík Michal19662104-00731226
102CZEPetr Jiří19591606-02371202
103CZEŠpedl Miroslav19671410-00321202
104CZENuc Jindřich19591402-03621198
105CZEBlažek Jan19938888-00021159
106CZEDiviš Karel19491701-00681101
107CZEDlabač Libor19701410-002310
108CZEBílek Vladimír19732405-009310
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.