Žebříček závodníků roku 2006

2006
128 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEMaier Michael19641602-0078983303
2CZEHrubý Michal19732401-00051262505
3CZEOutrata Jiří19471214-00861859099
4CZEBabický Roman19621703-00701758161
5CZELidařík Rudolf19782103-04371556212
6CZERameš Ivan19621701-00861655077
7CZEPlecitý Martin19571214-00171437713
8CZEVika Tomáš19881504-00501433825
9CZETomek Jaroslav19552203-01521524815
10CZEKmoníček Jiří19531901-00091322820
11CZEČajčík Jan19881901-02381321728
12CZECintl Václav19751703-01601119954
13CZESosnovec Josef, ml.19521202-00191119865
14CZEVinkl Petr19651213-01022118345
15CZEVinkl Daniel19871213-01031817876
16CZEHavíř Karel19471213-00261017729
17CZEValouch Vlastimil19602203-01511117566
18CZEVýška Tomáš19741406-0249916507
19CZEValouch Libor19882203-01581015103
20CZEPop Tomáš19521901-0348614642
21CZEUtíkal Petr19572203-0056614383
22CZECintl Václav, st.19441703-00081113212
23CZEČajčík Karel19571901-02351011375
24CZEHýža Jiří19752101-0466511139
25CZEGebhart Zdeněk19591504-0010510932
26CZEBláha Martin19731402-02061110702
27CZEHrnčál Tomáš19911901-03421310653
28CZEHudec Václav19391203-0033710610
29CZESmetana Zdeněk19621401-0155610048
30CZEHrnčál Milan19891901-0341139733
31CZEDvořák Pavel19771202-006699584
32CZEFrohlich Denis19821213-006659476
33CZEPouska Svatopluk19431406-0167129434
34CZESláma Ivo19652101-034249142
35CZEHavránek Pavel19641901-0158109111
36CZEŠmídová Božena19401203-0011118599
37CZERáža Tomáš19751606-009868479
38CZETeimer Martin19531213-003547774
39CZELindová Karolina19761213-004587238
40CZEČervenka Jaroslav19521406-025986950
41CZEKomárek Zdeněk19531901-034566807
42CZEHruška Martin19441202-003996415
43CZEKorbas Josef19482402-009146342
44CZEKramář Tomáš19711703-013256255
45CZELejhanec Jiří19651901-006646097
46CZEProkopec Petr19581901-038045695
47CZEZielonka Tomáš19712403-002955656
48CZEAudy Petr19632101-059975391
49CZEHloch Tomáš19702203-010255355
50CZESmutek Jan19841902-015855354
51CZEDragoun Ivan19661402-0352125145
52CZETeplý Roman19632101-053115048
53CZEBrezík Michal19341406-024794951
54CZEDrvota Jaromír19501213-001864778
55CZEDvořák Jiří19501202-0072104578
56CZEKonopáč Aleš19491202-000584343
57CZEJežowicz Zbigniew19642411-009264303
58CZEOpletal Ladislav19462203-001154014
59CZEBroul Stanislav19471705-010163960
60CZEKramář Jiří19391703-011463796
61CZEPřidal Radim19542201-005223483
62CZEProcházka Jan19471402-0068113426
63CZERotter Arnošt19402203-007653411
64CZEJunek Vladimír19472203-009953335
65CZEJackel Josef19541213-002963275
66CZEĎásek František19501504-006133111
67CZELorenz Alan19731703-016263076
68CZEKoskuba David19731406-017623027
69CZENeumann Jakub19741202-007972959
70CZEHotra Stanislav19481902-007642799
71CZESzatanik Petr19732411-009852701
72CZEKrejčík Václav19881206-026962698
73CZEŠilhavý Martin19681101-062922546
74CZEVavřička Zdeněk19591213-011572496
75CZEHeneš David19812203-013452419
76CZELehečka Zdeněk19582203-014732413
77CZEValouch Vlastimil19332203-006252377
78CZELejhanec Jiří19451901-001322370
79CZEZdražil Jindřich19751901-022432340
80CZENuc Jindřich19591402-0362112292
81CZEHrušovský Jakub19832402-002722198
82CZEKoskuba Ferdinand19411406-010132165
83CZEPospíšil Martin19642101-037512109
84CZELehečka Milan19612203-014842056
85CZEDonda Jan19681213-011162045
86CZEHandl Erich19711213-010471932
87CZEBělunek Michal19792401-000111876
88CZENavařík Robert19692205-002031865
89CZEKokotek Bogdan19672411-009341854
90CZEChodora Pavel19551406-024641826
91CZESkalický Jaroslav19581901-036941822
92CZEOpletal František19522203-003431658
93CZEGebhart Antonín19361504-000931453
94CZEKouřil Miroslav19262203-000731338
95CZEHanuš Tomáš19641901-035431201
96CZEHirnšal Jan19731703-013511172
97CZEČihák Ivan8888-000411039
98CZEŠedivá Alena19561406-02292993
99CZEPodhorec Štefan, ml.19831213-01104974
100CZEMiličková Pavla19552203-01552930
101CZEHájek Libor19591504-00643907
102CZEBrejcha Zdeněk19411406-02693897
103CZEŠpedl Miroslav19671410-00321887
104CZEHeřmanová Marta19711406-02542847
105CZEDrahorád Petr19871504-00551703
106CZEDoubner Tomáš19911213-01002670
107CZEMoučka Vítězslav8888-00011613
108CZEBrejcha Jan19441202-00614606
109CZERáža Pavel19651606-01212595
110CZEČerný Václav19651410-00211595
111CZEKolrus Jiří19411213-01182569
112CZEPecina Martin8888-00021516
113CZEMuršec Mirko8888-00031437
114CZEGellrich Petr19562402-00291404
115CZEJetmarová Ines19671801-00431402
116CZEHrubý Jiří19581402-03342383
117CZEPejřil Petr19461213-01161376
118CZEPtašnik Vladislav19631410-00511376
119CZEChlebek Petr19502401-00131370
120CZELehečka Zdeněk19802203-01732356
121CZEJanda Martin19921603-00011311
122CZENavrátil Jiří19611702-01211303
123CZEMakrlík Dušan19671410-00471285
124CZEFormánek Tomáš19552401-00031261
125CZEKaberle Ivan19491213-01171202
126CZEJežowicz Alexandr19662411-00971202
127CZEPacovský Tomáš19491213-01011202
128CZEFrohlich Pavel19571213-00621101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.