Žebříček závodníků roku 2010

2010
135 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZEMaier Michael19641602-0078970305
2CZEOutrata Jiří19471214-00861447829
3CZEPlecitý Martin19571214-00171341505
4CZEVinkl Daniel19871213-01031634284
5CZELidařík Rudolf19782103-04371032856
6CZECintl Václav19751703-0160927468
7CZEHýža Jiří19752101-0466826882
8CZEHrnčál Tomáš19911901-0342822138
9CZEValouch Libor19882203-01581321864
10CZEČajčík Jan19881901-02381020687
11CZEKmoníček Jiří19531901-00091020108
12CZECintl Václav, st.19441703-00081219941
13CZEValouch Vlastimil19602203-01511419032
14CZEVýška Tomáš19741406-02491018492
15CZEJochovič Josef19621203-01701117838
16CZEFröhlich Václav19301213-00161417073
17CZEHrubý Michal19732401-0005415539
18CZEVika Tomáš19881130-0286415234
19CZEGebhart Zdeněk19591504-0010815163
20CZEVika Tomáš19881504-0050214101
21CZESosnovec Josef, ml.19521202-0019911626
22CZEHudec Václav19391203-0033810104
23CZEProkopec Petr19581901-0380610041
24CZEBabický Roman19621703-007069593
25CZEJablonka Michal19751406-0280119533
26CZEPodhorec Štefan, ml.19831213-011099481
27CZEPouska Svatopluk19431406-0167119185
28CZEVinkl Petr19651213-010288862
29CZEDvořák Jiří19501202-0072128678
30CZEBláha Martin19731402-0206108483
31CZEDeutscher Patrik19911602-013358180
32CZEHrnčál Milan19891901-0341108135
33CZEČajčík Karel19571901-0235118121
34CZESmutek Jan19841902-015877800
35CZEJežowicz Zbigniew19642411-009277786
36CZEDvořák Pavel19771202-006697503
37CZERameš Ivan19621701-008647437
38CZEZdražil Josef19781901-022576860
39CZEHýža Petr19732101-043546583
40CZEDragoun Ivan19661402-0352116522
41CZEŠmídová Božena19401203-001196396
42CZEUtíkal Petr19572203-005625821
43CZEKorych Pavel19881213-012155731
44CZEHyrš Ladislav19702408-000225554
45CZEHruška Martin19441202-003995481
46CZEPop Tomáš19521901-034844799
47CZEJelínek Tomáš19731213-0135124671
48CZEĎásek František19501504-006144597
49CZEKomárek Zdeněk19531901-034554430
50CZEBrezík Michal19341406-024794304
51CZEVít Radek19701203-054554153
52CZENeumann Jakub19741202-007963929
53CZEVít Radek19701213-017223742
54CZEMudra Zbyněk19721401-014353737
55CZEŠimáček Roman19901213-013783724
56CZEDrvota Jaromír19501213-001863657
57CZEKorbas Josef19482402-009153520
58CZELejhanec Jiří19651901-006623511
59CZESláma Ivo19652101-034223399
60CZERučka Tomáš19851213-0141103342
61CZEAudy Petr19632101-059953244
62CZERáža Tomáš19751606-009832965
63CZEProcházka Jan19471402-0068102929
64CZEPavel Aleš19851213-012952904
65CZEHavíř Karel19471213-002632899
66CZEČajčík Jan19882103-077112596
67CZESvoboda Pavel19511213-008662501
68CZEDybal Zdeněk19752404-042772434
69CZEChodora Pavel19551406-024632382
70CZELindová Karolina19761213-004542362
71CZEHotra Stanislav19481902-007642314
72CZEHloch Tomáš19702203-010232206
73CZEBroul Stanislav19471705-010132133
74CZEPodhorec Štefan19601213-010942020
75CZEFrohlich Denis19821213-006621986
76CZESatranský Radek19791901-032461901
77CZEKoskuba David19731406-017621863
78CZEHeřman Jan19941406-027361861
79CZEČervenka Matouš19742203-011241835
80CZEHeneš David19812203-013411813
81CZEKonopáč Aleš19491202-000561793
82CZEHavránek Pavel19641901-015841720
83CZECákoci Marek19811213-012551655
84CZESkalický Jaroslav19581901-036921620
85CZERozsypal Jakub19902203-016411600
86CZEVavřička Zdeněk19591213-011541551
87CZENuc Jindřich19591402-036251547
88CZESzatanik Petr19732411-009821458
89CZEPřidal Radim19542201-005211425
90CZEPospíšil Martin19642101-037511406
91CZERešl Pavel19641606-022221358
92CZEStřelba Jan19751406-026631334
93CZELehečka Zdeněk19582203-014731303
94CZENěmec Milan19622403-003331189
95CZESvoboda Pavel19511206-013111089
96CZEKošťál Petr19681901-041921066
97CZEMakrlík Dušan19671410-00475976
98CZEKramář Tomáš19711703-01321945
99CZEBrejcha Jan19441202-00616909
100CZEHolas Miroslav19638888-00442855
101CZEHájek Libor19591504-00643830
102CZEKrista Jan19731901-04292813
103CZELehečka Zdeněk19802203-01732811
104CZEŠmíček Václav19612419-00281804
105CZEDymák Petr19711902-00331741
106CZEHeřmanová Marta19711406-02543678
107CZEDlabač Libor19701410-00231670
108CZEAudy Dan19902101-05771636
109CZEGebhart Antonín19361504-00091630
110CZEČervenka Jaroslav19521406-02591624
111CZEKubík Michal19662104-00731578
112CZEŠlechta Jiří19901303-03911555
113CZEPtašnik Vladislav19631410-00511554
114CZEPáleníček Milan19751213-01391541
115CZESmutek Jan19591902-00631511
116CZEHýža Petr19732114-00381493
117CZELehečka Milan19612203-01481404
118CZEGellrich Petr19562402-00291404
119CZEGottelt Ladislav19501603-00771379
120CZEBobek Jiří19531201-01131379
121CZEFrohlich Václav19301406-02711379
122CZEDonda Jan19681213-01111303
123CZEKarásek Pavel19798888-01401277
124CZENovák Tomáš19722419-00311277
125CZEAtanasčev Lubomír19668888-00011277
126CZERešl Matěj19911606-02101252
127CZEKlinderr Tomáš19918888-00011226
128CZEMaier Jiří19401602-00231202
129CZEČerný Václav19651410-00211202
130CZEČervená Martina19721402-03821159
131CZEHandl Erich19711213-01041101
132CZERichtr Lukáíš19798888-01301101
133CZESuchl Jan19538888-01721101
134CZEKokotek Bogdan19672411-00931101
135CZEHrdlička Daneš19638888-00021101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.