Žebříček závodníků roku 2014

2014
113 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZELidařík Rudolf19782103-04371363983
2CZEMaier Michael19641602-00781060562
3CZEPlecitý Martin19571214-00171241055
4CZEJochovič Josef19621203-01701140492
5CZERameš Ivan19621703-02291140298
6CZEHyrš Ladislav19702408-00021637503
7CZECintl Václav19751703-01601137257
8CZEŠčerba Kamil19692405-00991534466
9CZESkalický Vladimír19601219-00061634402
10CZEOutrata Jiří19471214-00861231989
11CZEŠčerba Patrik19932405-01181329441
12CZEVinkl Petr19651213-01021629147
13CZEVika Tomáš19881130-0286426626
14CZEČajčík Jan19882103-0771823846
15CZEŠilhavý Jaromír19641213-01641823354
16CZECintl Václav, st.19441703-0008916474
17CZEŠilhavý Jiří19761213-01701616208
18CZEČervenka Matouš19742203-01121316118
19CZEVýška Tomáš19741406-0249915010
20CZETeplý Ondřej19952101-0583415000
21CZESosnovec Josef, ml.19521202-00191012199
22CZEDvořák Pavel19771202-0066911699
23CZEDragoun Dominik19971402-0353911693
24CZEBláha Martin19731402-0206911344
25CZEValouch Vlastimil19602203-01511110906
26CZEPodhorec Štefan, ml.19831213-0110810156
27CZEDeutscher Patrik19911602-0133510147
28CZEHrnčál Tomáš19911901-034259587
29CZESmutek Jan19841902-015869480
30CZEKmoníček Jiří19531901-000979329
31CZEĎásek František19501504-006178541
32CZERešl Pavel19641606-0222198239
33CZEHýža Jiří19752101-046648136
34CZEVít Radek19701213-017248081
35CZEBabický Josef19751703-016177914
36CZETrnavský Martin19702101-049747258
37CZENěmec Milan19622403-0033147174
38CZEPtáčník Milan19741702-017486011
39CZEHruška Martin19441202-0039115433
40CZEVinkl Daniel19871213-010335391
41CZEPouska Svatopluk19431406-016775178
42CZEPop Tomáš19521901-034835086
43CZEDvořák Jiří19501202-007294686
44CZEŠmídová Božena19401203-001174377
45CZEKraus Jan19661213-018564344
46CZEHýža Petr19732101-043534304
47CZEHrnčál Milan19891901-034143888
48CZEKoskuba David19731406-017633651
49CZEDragoun Ivan19661402-035273581
50CZEJozíf Martin19661901-013623539
51CZEValouch Libor19882203-015843330
52CZENeumann Jakub19741202-007993196
53CZEBrezík Michal19341406-024773179
54CZEDymák Jiří19721902-013333158
55CZEGebhart Zdeněk19591504-001023087
56CZEHrubý Jiří19691609-025812994
57CZEPodhorec Štefan19601213-010942857
58CZEBílek Vladimír19732405-009332706
59CZERučka Tomáš19851213-014132680
60CZEMakrlík Dušan19671410-004772634
61CZEKorych Pavel19881213-012142583
62CZEMudra Zbyněk19721401-014352313
63CZESláma Ivo19652101-034212173
64CZEKomárek Zdeněk19531901-034542103
65CZEFlorián Jaroslav19681213-006532048
66CZEKantorík Ivan19452408-000131952
67CZEFetterle Jiří19791703-023021935
68CZEDrvota Jaromír19501213-001831928
69CZEAudy Petr19632101-059921711
70CZEČajčík Karel19571901-023541702
71CZEUtíkal Petr19572203-005611497
72CZEDymák Petr19711902-003331495
73CZEDybal Zdeněk19752404-042741450
74CZEZdražil Josef19781902-013431294
75CZELorenz Alan19731703-016211270
76CZEProcházka Jan19471402-006841265
77CZEBroul Stanislav19471705-010121250
78CZEFetterle Jiří19791602-026211180
79CZEGebhart Antonín19361504-000931111
80CZEHirnšal Jan19731703-013511081
81CZEŽáček Jiří19962404-045411015
82CZEHájek Libor19591504-00642914
83CZEProkopec Petr19581901-03801906
84CZEČudek Radim19732402-00071841
85CZEPřidal Radim19542201-00031841
86CZEJenšík David19741703-01741831
87CZESamek Jakub19791213-01762757
88CZEŠpedl Miroslav19671410-00322714
89CZELejhanec Jiří19651901-00661703
90CZEBartoň Milan19651901-04342682
91CZEDymák Jiří19931902-01861606
92CZEAudy Dan19902101-05771554
93CZEŽáček Jiří19599901-00021505
94CZEJelínek Tomáš19731213-01352505
95CZENuc Jindřich19591402-03623474
96CZESteiner Michal19921902-01891452
97CZELehečka Zdeněk19582203-01471404
98CZEKubík Michal19662104-00731402
99CZENovák Jaroslav19811701-02721402
100CZEMušálek Pavel19622421-00032360
101CZELejhanec Filip19961901-03641351
102CZEHeřman Jan19941406-02731294
103CZEGropl Tomáš19752419-00381277
104CZECákoci Marek19811130-06051264
105CZEBlažek Jan19938888-00021226
106CZEStřelba Jan19751406-02661202
107CZEDziuba Kamil19652404-04331202
108CZEMareš Miroslav19661901-04071159
109CZEKarafiát František19438888-00011129
110CZEŠmíček Václav19612419-00281101
111CZENovák Tomáš19722419-00311101
112CZEAtanasčev Lubomír19668888-00011101
113CZEDiviš Karel19491701-00681101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.