Žebříček závodníků roku 2014

2014
114 aktivních závodníků
StátZávodníkRok narozeníRegistrační čísloPočet závodůPočet bodů
1CZELidařík Rudolf19782103-04371363983
2CZEMaier Michael19641602-00781060562
3CZEPlecitý Martin19571214-00171241055
4CZEJochovič Josef19621203-01701140492
5CZERameš Ivan19621703-02291140298
6CZEHyrš Ladislav19702408-00021637503
7CZECintl Václav19751703-01601137257
8CZEŠčerba Kamil19692405-00991534466
9CZESkalický Vladimír19601219-00061634402
10CZEOutrata Jiří19471214-00861231989
11CZEŠčerba Patrik19932405-01181329441
12CZEVinkl Petr19651213-01021629147
13CZEVika Tomáš19881130-0286426626
14CZEČajčík Jan19882103-0771823846
15CZEŠilhavý Jaromír19641213-01641823354
16CZECintl Václav, st.19441703-0008916474
17CZEŠilhavý Jiří19761213-01701616208
18CZEČervenka Matouš19742203-01121316118
19CZEVýška Tomáš19741406-0249915010
20CZETeplý Ondřej19952101-0583415000
21CZESosnovec Josef, ml.19521202-00191012199
22CZEDvořák Pavel19771202-0066911699
23CZEDragoun Dominik19971402-0353911693
24CZEBláha Martin19731402-0206911344
25CZEValouch Vlastimil19602203-01511110906
26CZEPodhorec Štefan, ml.19831213-0110810156
27CZEDeutscher Patrik19911602-0133510147
28CZEHrnčál Tomáš19911901-034259587
29CZESmutek Jan19841902-015869480
30CZEKmoníček Jiří19531901-000979329
31CZEĎásek František19501504-006178541
32CZERešl Pavel19641606-0222198239
33CZEHýža Jiří19752101-046648136
34CZEVít Radek19701213-017248081
35CZEBabický Josef19751703-016177914
36CZETrnavský Martin19702101-049747258
37CZENěmec Milan19622403-0033147174
38CZEPtáčník Milan19741702-017486011
39CZEHruška Martin19441202-0039115433
40CZEVinkl Daniel19871213-010335391
41CZEPouska Svatopluk19431406-016775178
42CZEPop Tomáš19521901-034835086
43CZEDvořák Jiří19501202-007294686
44CZEŠmídová Božena19401203-001174377
45CZEKraus Jan19661213-018564344
46CZEHýža Petr19732101-043534304
47CZEChomát Martin19711401-018054138
48CZEHrnčál Milan19891901-034143888
49CZEKoskuba David19731406-017633651
50CZEDragoun Ivan19661402-035273581
51CZEJozíf Martin19661901-013623539
52CZEValouch Libor19882203-015843330
53CZENeumann Jakub19741202-007993196
54CZEBrezík Michal19341406-024773179
55CZEDymák Jiří19721902-013333158
56CZEGebhart Zdeněk19591504-001023087
57CZEHrubý Jiří19691609-025812994
58CZEPodhorec Štefan19601213-010942857
59CZEBílek Vladimír19732405-009332706
60CZERučka Tomáš19851213-014132680
61CZEMakrlík Dušan19671410-004772634
62CZEKorych Pavel19881213-012142583
63CZEMudra Zbyněk19721401-014352313
64CZESláma Ivo19652101-034212173
65CZEKomárek Zdeněk19531901-034542103
66CZEFlorián Jaroslav19681213-006532048
67CZEKantorík Ivan19452408-000131952
68CZEFetterle Jiří19791703-023021935
69CZEDrvota Jaromír19501213-001831928
70CZEAudy Petr19632101-059921711
71CZEČajčík Karel19571901-023541702
72CZEUtíkal Petr19572203-005611497
73CZEDymák Petr19711902-003331495
74CZEDybal Zdeněk19752404-042741450
75CZEZdražil Josef19781902-013431294
76CZELorenz Alan19731703-016211270
77CZEProcházka Jan19471402-006841265
78CZEBroul Stanislav19471705-010121250
79CZEFetterle Jiří19791602-026211180
80CZEGebhart Antonín19361504-000931111
81CZEHirnšal Jan19731703-013511081
82CZEŽáček Jiří19962404-045411015
83CZEHájek Libor19591504-00642914
84CZEProkopec Petr19581901-03801906
85CZEPřidal Radim19542201-00031841
86CZEČudek Radim19732402-00071841
87CZEJenšík David19741703-01741831
88CZESamek Jakub19791213-01762757
89CZEŠpedl Miroslav19671410-00322714
90CZELejhanec Jiří19651901-00661703
91CZEBartoň Milan19651901-04342682
92CZEDymák Jiří19931902-01861606
93CZEAudy Dan19902101-05771554
94CZEJelínek Tomáš19731213-01352505
95CZEŽáček Jiří19599901-00021505
96CZENuc Jindřich19591402-03623474
97CZESteiner Michal19921902-01891452
98CZELehečka Zdeněk19582203-01471404
99CZEKubík Michal19662104-00731402
100CZENovák Jaroslav19811701-02721402
101CZEMušálek Pavel19622421-00032360
102CZELejhanec Filip19961901-03641351
103CZEHeřman Jan19941406-02731294
104CZEGropl Tomáš19752419-00381277
105CZECákoci Marek19811130-06051264
106CZEBlažek Jan19938888-00021226
107CZEStřelba Jan19751406-02661202
108CZEDziuba Kamil19652404-04331202
109CZEMareš Miroslav19661901-04071159
110CZEKarafiát František19438888-00011129
111CZEDiviš Karel19491701-00681101
112CZENovák Tomáš19722419-00311101
113CZEŠmíček Václav19612419-00281101
114CZEAtanasčev Lubomír19668888-00011101
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.