Finn závody 2003

2003
130 závodů
ctlNázev závoduDatumMísto konáníKoeficient
AUS01Sail Melbourne International Regatta
2003-01-11Port Philiph Victoria8
SKI01SKI Regata FINN - lyžování
2003-01-25Vítkovice, Mísečky
USA01Rolex Miami OCR
2003-01-28Miami8
NZL02New Zealand Championship
2003-01-31North Shore City4
USA02US Finn Class Olympic Pre-Trials
2003-02-07Bay of Lauderdale8
NZL01Sail Auckland
2003-02-08Auckland6
033201Athens Eurolymp Week 2003
bez účasti ČR
2003-02-18Athens, GRE8
FRA01Semaine Internationale de Cannes
2003-02-27Cannes, FRA4
NZL02NZ Olympicsail
2003-03-13Torbay, North Shore4
CRO01Grand Prix Adriatic
2003-03-13Split2
033202Eurolymp - Olympic Garda
2003-03-22Lago di Garda, ITA8
033412Barcelona Olympic Sailing Week
2003-04-05Barcelona6
033203XXXIV Princess Sophia Trophy
2003-04-12Palma de Mallorca8
031701Jarní pohár Finn
2003-04-12Máchovo jezero2
031601Cena Roudnice
2003-04-19Máchovo jezero4
032201Jarní regata I
2003-04-20Chomoutov2
031201Jarní závod I
2003-04-20Turyňský rybník2
031405Jarní závod II
2003-04-20Bolevák1
033204Semaine Olympique Française
2003-04-26Hyeres, FRA8
031703Baban Cup I
2003-05-03Máchovo jezero2
031704Memoriál Ing. Böhma
2003-05-10Máchovo jezero2
031901Jarní závod
2003-05-10Sečská přehrada2
032112Pavlovská regata
2003-05-17Nové Mlýny4
031708Příšovický trojúhelník
2003-05-20Písečák
032107To je celá, to je půl
změna 140303
2003-05-20Brněnská přehrada
032202Olomoucká regata
změna termínu 04042003ms(Kýrová)
2003-05-20Chomoutov4
031206Květnová regata I
2003-05-20Turyňský rybník2
031205Župní přebor ČOS
2003-05-20Vranská přehrada2
031203Jarní pohár SOSIOS
2003-05-20Vranská přehrada1
031104Cena Modřan
2003-05-20Vranská přehrada1
031406Okresní přebor
2003-05-20Bolevák1
033205SPA Regatta 2003
2003-05-21Medemblik8
031706Memoriál Bruno Hámy
2003-05-24Máchovo jezero4
031407Květnová regata II
2003-05-24Bolevák4
031903Pohár nadějí
2003-05-31Sečská přehrada2
031707Bohemia Cup
2003-05-31Máchovo jezero1
033156Finn European Championship
2003-06-05Marstrand10
MWC2003Finn World Masters 2003
2003-06-06Schweriner YC10
1094Kontrolní závod
2003-06-07Sečská přehrada2
031311Frymburský pohár
2003-06-07Lipno (Lukavická zátoka) 1
SWE01Open Swedish Championship
2003-06-12Stenungsunds Yacht Club6
033206Scandinavian Race Week
2003-06-18Rungsted8
032416Modrá stuha Českého Těšína
Výsledky NEDODÁNY
2003-06-20Těrlicko
031503Jarní závod III
2003-06-20Regent
032116Krajský přebor Jm
změna 27032003ms
2003-06-20Brněnská přehrada
031207Kontrolní závod II
2003-06-20Turyňský rybník
031210Cena Kožlí, dálkový závod
změna - pouze 1 den, na žádost pořadatele p.Kvasní
2003-06-20Orlík - Velký vír3
031408Cena Prazdroje
2003-06-20Hracholusky2
031904Kontrolní závod I
2003-06-20Seč2
031505Krajský přebor II 14 + 15
2003-06-20Jesenice1
031225Cena Radavy
2003-06-20Orlík Radava1
031506Porcelán Cup
2003-06-20Jesenice1
031709Baban Cup II
2003-06-21Máchovo jezero3
03120843. Cena Spolany Neratovice-Memoriál J. Šenkýře
2003-06-21Orlík - Velký Vír3
031905O perníkovou chaloupku
2003-06-21Sečská přehrada2
031209Přebor středočeského kraje
2003-06-23Orlík - Velký Vír4
033207Kieler Woche
2003-06-25Kiel - GER8
3301Mistrovství Slovenska
2003-06-27Krážová6
031710Pohár Haas - Rukov
2003-06-28Máchovo jezero
033434Offene Brandenb. Meisterschaft
2003-07-05Goyatz5
031410Modrá stuha Hracholusek
2003-07-05Hracholusky3
ITA0153° Intervela
2003-07-09Riva del Garda4
CAN01Finn Canadian Nationals
2003-07-11Whitby6
033435Warnemünder Woche
2003-07-11Warnemünde5
GER05Finnpreis von Ammersee
2003-07-12Südlicher Ammersee4
CAN02Finn North American Championship
2003-07-18Kingston8
242041. Beskydská regata
2003-07-18Žermanice4
HUN0246th International Balaton Sailing Week
2003-07-18Balatonfüred4
031414Modrá stuha Hnačova
ZRUŠENO - 2003-07-22ms
2003-07-20Hnačov
032417Cena starosty
2003-07-20Štěrkovna Hlučín
033439MSR LR, Q + Interpohár L, LR, Q, E
2003-07-20Orava
033475Interpohár Orava
2003-07-20Orava5
033480Intervela
2003-07-20Lago di Garda (Torbole), ITA5
033432Finnpreis von Ammersee
2003-07-20GER5
03242041. Beskydská regata
2003-07-20Žermanice4
031410Modrá stuha Hracholusek
2003-07-20Hracholusky3
032207Prázdninová regata
2003-07-20Chomoutov2
032418Mladý vítr
2003-07-20Těrlicko1
031412Cena Lokomotivy
2003-07-20Bolevák1
031411Cena Kooperativy
2003-07-20Bolevák1
SVK01Interpohár
2003-07-31Orava5
GRE03Saronikos Gulf Regatta
2003-08-04Athens6
033414Gdynia Sailing Days
2003-08-05Gdynia5
DEN01Danish Championship
2003-08-08Aarhus City6
031906Modrá vlajka Seče + KP
2003-08-09Sečská přehrada4
SUI01Internat. Schweizermeisterschaft
2003-08-17Silvaplanasee6
GRE02Athens Test Event (Pre-Olympic Regatta)
2003-08-20Athens8
033436Mistrovství Švýcarska
2003-08-20Silvaplana6
03151240 let Jachtklub Cheb
2003-08-20Jesenice3
031211Memoriál Vlast. Šindýlka
2003-08-20Jezero Poděbrady2
031415Cena primátora
změna koef. U FB na K1, 09042003ms (Michal Horák)
2003-08-20Bolevák2
031615Letní závod I
2003-08-20Oldřichov2
032125Veletržní regata
2003-08-20Brněnská přehrada2
031416Letní závod II
2003-08-20Bolevák1
031509FEMINA regata - ženy K3
2003-08-20Regent1
033437Österreichische Staatsmeisterschaft
2003-08-21Wolfgangsee6
031513Veterán Cup Finn
2003-08-29Jesenice3
031711Kapitánská dýmka
2003-08-30Máchovo jezero
031334Jubilejní regata 110 let jachtingu v Čechách - MČR
2003-09-04Lipno6
033101ISAF Sailing World Championships
2003-09-11Cadiz12
031622Hop regata
2003-09-13Nechranice4
031217Hornický kahan II
2003-09-20Turyňský rybník
033208Eurolymp - Austrian Interunfall Lakes
zrušeno
2003-09-20Neusiedlersee - AUT
031910Zavírání Seče
2003-09-20Seč
031908Opatovický pohár
změna termínu - 29072003ms
2003-09-20Seč
031218Václavská regata
2003-09-20Turyňský rybník
032425Optimistický vánek
2003-09-20Těrlicko4
032208Burčáková regata I
2003-09-20Chomoutov2
031514Švestková regata
změna u E na žádost Dany Fenclové 20030518ms, zmen
2003-09-20Jesenice2
031112Cena MOPO
2003-09-20Vranská přehrada1
031418Modrá stuha Boleváku
2003-09-20Bolevák1
031417APOLLO
2003-09-20Hracholusky1
031712Cena Příšovic
2003-09-20Písečák1
031215Regata casino Bohemia
2003-09-20Vranská přehrada1
031714Modrá vlajka Máchova jezera
2003-09-20Máchovo jezero0
031909Štít města Pardubic
2003-09-27Rozkoš2
GER02Internationale Deutsche Meisterschaft
2003-10-01Flensburger Förde6
ITA02International Finn Cup
2003-10-03Lago di Garda (Malcesine), ITA2
031626Zlatá sekyrka
2003-10-11Máchovo jezero3
031716Baban Cup III
2003-10-18Máchovo jezero3
032426Cena BC Chem
2003-10-20Štěrkovna Hlučín
031516Modrá stuha Regentu
2003-10-20Regent
033474IDM 2003 Flensburg
2003-10-20Flensburg6
033473International Finn Cup 2003
2003-10-20Lago di Garda (Malcesine), ITA5
032212O kuře na rožni
2003-10-20Chomoutov2
031220Přebor ČOS
2003-10-20Vranská přehrada2
031421Poslední vítr III
2003-10-20Bolevák2
031515Modrá stuha Jesenice
2003-10-20Jesenice2
AUS02Sydney International Regatta
2003-12-18Wollahra Sailing Club5
033209Christmas Race 2003
2003-12-26Palamos (Girona)8
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.